Mgr. Simona Kollmannová, DiS., MBA
Mgr. Simona Němcová, MBA

SIDESS s.r.o. založily dvě ambiciózní ženy, které chtějí dělat práci, která má smysl a na český trh se zdravotnickým sortimentem přinést kvalitní produkty, KTERÉ JSOU PRO TENTO TRH AKCEPTOVATELNÉ A KONKURENCESCHOPNÉ.

Každý, kdo si projde svou prací od prvopočátku, od zdravotní sestry, obchodního zástupce, ten mívá zaručený úspěch. Přesně ví, jaké kroky jsou potřebné k naplnění cílů, jak pečovat o zákazníka, jak důležitá je správná prezentace produktu, spolehlivá a rychlá logistika, podpůrné vzdělávání a mnoho dalšího.

Obě dvě, známe práci v obchodním týmu, dokážeme zajistit potřebná zaškolení, motivovat k efektivnímu výkonu práce. Ze svých letitých zkušeností víme, jak je důležitá péče o zákazníka.

SIDESS je zaměřen na individuální přístup k zákazníkovi, na tomto know-how si velmi zakládáme, jen spokojený zákazník může společnosti přinést potřebné obraty a zajistit její prosperitu, předávat pozitivní ohlasy a doporučení svým kolegům.

Zakládáme si na přátelské atmosféře, jak v naší společnosti s našimi spolupracovníky, tak i mezi našimi zákazníky. Naše společnost je založena na povědomí o skutečných potřebách lékařů i samotných pacientů.

Máme zkušenosti se vzdělávacími akcemi, kongresy, které jsou pro lékaře odborně důležité. Jsme schopné lékařům poskytnout hodnotné a odborné zázemí, které je pro naší práci důležité a na základě těchto košatých zkušeností jsme tu jako nováček na trhu, s velkou houževnatostí změnit zajeté stereotypy.

Naše vize

Naše zkušenosti nám stanovily směr, který je naším posláním. Při plnění našeho poslání, odborné zdravotnické veřejnosti zajistíme inovativní operativní materiály, etablované na zahraničních trzích. Tyto materiály budou pacientům přinášet efektivní léčbu, která je v co nejkratší dobu vrátí zpět do plnohodnotného života, bez bolesti a omezení.

Klademe si za cíl nabízet vysoce kvalitní produkty za ceny, které jsou pro český trh akceptovatelné a konkurence schopné.

Našim cílem je získat pro český trh kvalitní prověřené produkty, které usnadní práci lékařům a pacientům pomohou od bolesti.

Naši partneři

Společnost BONEGRAFT BIOMATERIALS patří mezi světové špičky ve výrobě a výzkumu zdravotnických materiálů. Úzce spolupracuje s lékařskou a technickou univerzitou EGE UNIVERSITASI v Izmiru v Turecku, kde společně s předními profesory medicíny a inženýry usilovně pracují na kvalitě a kompatibilitě každého implantátu. Všechny výrobky podléhají přísné kontrole. BONEGRAFT BIOMATERIALS splňuje potřebná nařízení pro Evropskou unii – certifikát CE a MDR.

naše produkty
Co Vám můžeme nabídnou

Prohlédněte si naše produkty